Sleva!
Zadní světlo ALKAR 2261849 Super Cena
Původní cena byla: 665,00 Kč.266,00 KčAktuální cena je: 266,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
| Montovaná strana: | levá |
| Typ světla: | P21W |
| Typ světla: | PY21W |
| Typ světla: | P21/4W |
| Část: | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení: | pro levostranně řízená vozidla |
| Barva čoček: | bílá |
| Párová čísla výrobku: | 2262849 |





