Sleva!
Tlumič P70x315 LIAZ 300 zadní Zlevněný
Původní cena byla: 5 487,35 Kč.2 194,94 KčAktuální cena je: 2 194,94 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Detailní popis produktu
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | P70x315 |
| Uchycení | O – O |
| Průměr horního oka | 28 mm |
| Délka pouzdra horního oka | 81 mm |
| Průměr dolního oka | 28 mm |
| Délka pouzdra dolního oka | 81 mm |
| Stlačená délka | 495 mm |
| Roztažená délka | 810 mm |
Doplňkové parametry
|
Kategorie: |
TLUMIČE PÉROVÁNÍ |
|---|---|
|
Záruka: |
2 roky |
|
Hmotnost: |
17 kg |
| Položka byla vyprodána… | |





