Sleva!
Tlumič P50x175 ŠKODA TROLEJBUS TR14, 15 501 přední Nakupujte Hned
Původní cena byla: 2 032,80 Kč.813,12 KčAktuální cena je: 813,12 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Detailní popis produktu
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | P50x175 |
| Uchycení | O – O |
| Průměr horního oka | 24 mm |
| Délka pouzdra horního oka | 50 mm |
| Průměr dolního oka | 24 mm |
| Délka pouzdra dolního oka | 50 mm |
| Stlačená délka | 387 mm |
| Roztažená délka | 562 mm |
Doplňkové parametry
|
Kategorie: |
NÁHRADNÍ DÍLY |
|---|---|
|
Záruka: |
2 roky |
|
Hmotnost: |
6 kg |





