Sleva!
Tlumič P40x300D návěs BPW Nejprodávanější
Původní cena byla: 1 573,00 Kč.629,20 KčAktuální cena je: 629,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Detailní popis produktu
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | P50x156 |
| Uchycení | O – O |
| Průměr horního oka | 24 mm |
| Délka pouzdra horního oka | 55 mm |
| Průměr dolního oka | 24 mm |
| Délka pouzdra dolního oka | 55 mm |
| Stlačená délka | 466 mm |
| Roztažená délka | 766 mm |
Doplňkové parametry
|
Kategorie: |
TLUMIČE PÉROVÁNÍ |
|---|---|
|
Záruka: |
2 roky |
|
Hmotnost: |
5.5 kg |





