Sleva!
Tlumič DAF P45 – 270DH 766 Vysoce Kvalitní
Původní cena byla: 1 748,45 Kč.699,38 KčAktuální cena je: 699,38 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Detailní popis produktu
Technická data:
| Typ | P45x270DH |
|---|---|
| Uchycení | O – O |
| Průměr horního oka | 20 mm |
| Délka pouzdra horního oka | 60 mm |
| Průměr dolního oka | 20 mm |
| Délka pouzdra dolního oka | 60 mm |
| Stlačená délka | 435 mm |
| Roztažená délka | 705 mm |
Doplňkové parametry
|
Kategorie: |
TLUMIČE PÉROVÁNÍ |
|---|---|
|
Záruka: |
2 roky |
|
Hmotnost: |
6.7 kg |





