Sleva!
Nová Kolekce Tlumič P50x250D LIAZ 513 přední
Původní cena byla: 2 044,90 Kč.817,96 KčAktuální cena je: 817,96 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Detailní popis produktu
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | P50x250D |
| Uchycení | O – O |
| Průměr horního oka | 24 mm |
| Délka pouzdra horního oka | 49 mm |
| Průměr dolního oka | 24 mm |
| Délka pouzdra dolního oka | 49 mm |
| Stlačená délka | 438 mm |
| Roztažená délka | 693 mm |
Doplňkové parametry
|
Kategorie: |
TLUMIČE PÉROVÁNÍ |
|---|---|
|
Záruka: |
2 roky |
|
Hmotnost: |
7 kg |





