Sleva!
Nejlepší Cena Tlumič P50x116DH návěs SCHMITZ E84
Původní cena byla: 1 542,75 Kč.617,10 KčAktuální cena je: 617,10 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Detailní popis produktu
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | P50x116DH |
| Uchycení | O – O |
| Průměr horního oka | 16 mm |
| Délka pouzdra horního oka | 82 mm |
| Průměr dolního oka | 16 mm |
| Délka pouzdra dolního oka | 58 mm |
| Stlačená délka | 267 mm |
| Roztažená délka | 383 mm |
Doplňkové parametry
|
Kategorie: |
TLUMIČE PÉROVÁNÍ |
|---|---|
|
Záruka: |
2 roky |
|
Hmotnost: |
5 kg |





