Sleva!
Levný Tlumič P50x197 návěs SAF INTRA E12
Původní cena byla: 1 363,67 Kč.545,47 KčAktuální cena je: 545,47 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Detailní popis produktu
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | P50x197 |
| Uchycení | O – O |
| Průměr horního oka | 20 mm |
| Délka pouzdra horního oka | 78 mm |
| Průměr dolního oka | 20 mm |
| Délka pouzdra dolního oka | 68 mm |
| Stlačená délka | 335 mm |
| Roztažená délka | 532 mm |
Doplňkové parametry
|
Kategorie: |
TLUMIČE PÉROVÁNÍ |
|---|---|
|
Záruka: |
2 roky |
|
Hmotnost: |
5 kg |
| Položka byla vyprodána… | |





