Sleva!
Hit Sezóny Tlumič P40x145 AVIA A21, A30, A31 přední
Původní cena byla: 1 391,50 Kč.556,60 KčAktuální cena je: 556,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Detailní popis produktu
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | P40x145 |
| Uchycení | O – O |
| Průměr horního oka | 20 mm |
| Délka pouzdra horního oka | 45 mm |
| Průměr dolního oka | 20 mm |
| Délka pouzdra dolního oka | 45 mm |
| Stlačená délka | 340 mm |
| Roztažená délka | 485 mm |
Doplňkové parametry
|
Kategorie: |
TLUMIČE PÉROVÁNÍ |
|---|---|
|
Záruka: |
2 roky |
|
Hmotnost: |
4 kg |





