Sleva!
Cenový Hit Tlumič P50x250 zadní TATRA 502
Původní cena byla: 1 736,35 Kč.694,54 KčAktuální cena je: 694,54 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Detailní popis produktu
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | P50x250 |
| Uchycení | O – O |
| Průměr horního oka | 24 mm |
| Délka pouzdra horního oka | 49 mm |
| Průměr dolního oka | 24 mm |
| Délka pouzdra dolního oka | 49 mm |
| Stlačená délka | 462 mm |
| Roztažená délka | 712 mm |
| Hmotnost | 7.20 Kg |
Doplňkové parametry
|
Kategorie: |
NÁHRADNÍ DÍLY |
|---|---|
|
Záruka: |
2 roky |
|
Hmotnost: |
7.2 kg |





