Sleva!
Cenově Výhodný Tlumič P40x145 AVIA A21, VARIANT zadní
Původní cena byla: 1 161,60 Kč.464,64 KčAktuální cena je: 464,64 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Detailní popis produktu
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | P40x145 |
| Uchycení | O – O |
| Průměr horního oka | 16 mm |
| Délka pouzdra horního oka | 32 mm |
| Průměr dolního oka | 16 mm |
| Délka pouzdra dolního oka | 32 mm |
| Stlačená délka | 325 mm |
| Roztažená délka | 476 mm |
Doplňkové parametry
|
Kategorie: |
TLUMIČE PÉROVÁNÍ |
|---|---|
|
Záruka: |
2 roky |
|
Hmotnost: |
4 kg |
| Položka byla vyprodána… | |





