Sleva!
Cenová Bomba Tlumič PT45x127DH SOR C12 708 přední
Původní cena byla: 14 507,90 Kč.5 803,16 KčAktuální cena je: 5 803,16 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Detailní popis produktu
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | PT45x127DH |
| Uchycení | I – O |
| Horní uchycení | Šroub M14 |
| Průměr dolního oka | 16 mm |
| Délka pouzdra dolního oka | 50 mm |
| Stlačená délka | 467 mm |
| Roztažená délka | 594 mm |
| Hmotnost | 6,2 kg |
Doplňkové parametry
|
Kategorie: |
TLUMIČE PÉROVÁNÍ |
|---|---|
|
Záruka: |
2 roky |
|
Hmotnost: |
6.5 kg |





