Sleva!
Bezpečná Platba Tlumič P50x250 TATRA T815-2 505 zadní
Původní cena byla: 2 165,90 Kč.866,36 KčAktuální cena je: 866,36 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Detailní popis produktu
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | P50x250 |
| Uchycení | O – O |
| Průměr horního oka | 24 mm |
| Délka pouzdra horního oka | 49 mm |
| Průměr dolního oka | 24 mm |
| Délka pouzdra dolního oka | 49 mm |
| Stlačená délka | 437 mm |
| Roztažená délka | 687 mm |
Doplňkové parametry
|
Kategorie: |
TLUMIČE PÉROVÁNÍ |
|---|---|
|
Záruka: |
2 roky |
|
Hmotnost: |
6 kg |





